Žákovské týmy mají za sebou těžký víkend

14.01.2018 | Švadlenková & Jech

Soutěže žáků pokračovaly dvojkolem. Oba naše týmy, které postoupily do elitní skupiny žákovské ligy odehrály dvě těžká utkání. Včera doma ve dvojzápase s Bílými tygry a dnes ve Vrchlabí. Je nutno podotknout, že oba soupeři jsou pravidelnými účastníky této elitní skupiny, kam se našim mládežnickým týmům  letos podařilo poprvé nahlédnout.

Mladší žáci včera podlehli Bílým tygrům 5:13. Výsledek je pro ně určitě krutý, protože o výsledku do značné míry rozhodl velký počet vyloučení našich nadějí ve třetí třetině. Dnes ve Vrchlabí po bojovném výkonu podlehli 4:5 a zůstali tak gól od senzace.

Starší žáci včera podlehli Bílým tygrům 2:9, když chvílemi soupeře zavírali v obraném pásmu, bohužel své šance na rozdíl od soupeře neproměňovali a platilo zde otřepané "nedáš dostaneš". V dnešním utkání podlehli Vrchlabí 12:2, když po perfektně sehrané první třetině odpadli fyzicky.

Veřejné bruslení během jarních prázdnin

Přijďte si zabruslit během prázdnin. Pokud nemáte brusle, je možno si je na zimním stadionu zapůjčit.

Žákovské týmy hostili HC Mountfield Hradec Králové

V sobotu 17.2.2018 pokračovala nadstavbová soutěž žákovských lig. Tentokrát jsme hostili silné soupeře z Hradce Králové. Mladším...

Další náročný víkend žákovských týmů

Ve víkendovém dvojkole ligy mladších a starších žáků absolvovali naši hráči utkání s týmy HC Lomnice, a HC Jaroměř.

V posledním utkání sezóny jsme bez opor neuspěli

Výsledky víkendových utkání žáků

Hoši z přípravky měli „víkendový dvojtrip“

Slavoj poražen