Nábor, školička bruslení

Holky a kluci!!!
nábor do hokejové přípravky pro všechny ročníky 2007 a mladší probíhá celoročně.Kontaktujte nás na tel.čísle 602 680 769 (Roman Stříteský-trenér mládeže) a dozvíte se,že nikdy není pozdě začít s hokejem.Na zimním stadionu Vás čeká bezva parta kluků,holek a trenérů.

Každou neděli od 8:00, počínaje 16.10.2017 pro nejmenší děti pořádáme pod vedením profesionálních trenérů a trenérek Školičku bruslení, jejímž cílem je naučit děti kvalitně základy této dovednosti. Školička probíhá bez účasti doprovodu na ledě. Vstupné 30 Kč za dítě se platí na pokladně. Přijďte s dostatečný časovým předstihem, lekce začíná v 8:00 na ledové ploše.

Těšíme se na Vás.

Veřejné bruslení během jarních prázdnin

Přijďte si zabruslit během prázdnin. Pokud nemáte brusle, je možno si je na zimním stadionu zapůjčit.

Žákovské týmy hostili HC Mountfield Hradec Králové

V sobotu 17.2.2018 pokračovala nadstavbová soutěž žákovských lig. Tentokrát jsme hostili silné soupeře z Hradce Králové. Mladším...

Další náročný víkend žákovských týmů

Ve víkendovém dvojkole ligy mladších a starších žáků absolvovali naši hráči utkání s týmy HC Lomnice, a HC Jaroměř.

V posledním utkání sezóny jsme bez opor neuspěli

Výsledky víkendových utkání žáků

Hoši z přípravky měli „víkendový dvojtrip“

Slavoj poražen